Lees verder
Bekijk in 'Onze speerpunten en activiteiten in 2017' wat de Vereniging van Openbare Bibliotheken (VOB) gaat doen.

Dit jaarplan is – na verwerking van twee opmerkingen – goedgekeurd door onze leden op de alv van 8 december 2016.

Aandacht

Aandacht is er voor de veranderingen in onze sector. De openbare bibliotheken zijn zichzelf opnieuw aan het positioneren. Zij bevinden zich in een transformatie naar een brede, maatschappelijke rol. Zowel met het sociale domein, als met het culturele domein ontstaan samenwerkingsvormen, en met organisaties op het gebied van onderwijs, arbeid en laaggeletterdheid.

Ook binnen onze vereniging zijn we hard bezig met aanpassingen om zo te komen tot een vereniging waarbij leden elkaar vinden en samen thema’s uitdiepen, samen agenda’s opstellen, samen een koers voor de toekomst vaststellen en ambities met elkaar realiseren.

Het jaarplan is alleen te downloaden.