Lees verder
Op donderdag 18 juni bent u welkom op onze alv en ledendag in de Marienhof en het Eemhuis in Amersfoort. Het thema van onze ledendag is 'Meten is weten en weten is vertellen'. Reserveer 18 juni in uw agenda!

We starten onze ledendag om 10.00 uur, met vanaf 9.30 uur inloop met koffie.

‘Meten is weten en weten is vertellen’

Centraal staat op onze ledendag het belang van het kunnen aantonen van de maatschappelijke meerwaarde van een voorziening in het publieke domein. De winst die de bibliotheken kunnen behalen met een goed en onderbouwd verhaal is tweeledig:

  • overtuigen van stakeholders;
  • en richting geven aan de eigen organisatie.

Ledenvergadering

De alv begint rond 11.30 uur en loopt door na de lunchpauze tot ongeveer 15.30 uur.

Belangrijke onderwerpen op de alv zijn onder andere:

  • Nationale Bibliotheekpas
  • Cao Openbare Bibliotheken
  • Ontwikkelplan branche ‘Route 2020’
  • Jaarrekening en jaarverslag 2014