Lees verder
Bestuur van de VOB heeft voor de periode 2017-2018 vijf leden van de KB Inkoopcommissie herbenoemd en één lid nieuw benoemd.

Vanuit de openbare bibliotheken zijn dit Hans van Velzen (oud-directeur OBA), Lenie van der Werf (directeur Biblionet Drenthe) en Nan van Schendel (directeur Bibliotheek Den Bosch). Ook Hildelies Balk (sectorhoofd Marketing & Diensten KB) en Lucinda Jones (Hoofd Collecties KB), op voordracht van de KB, zijn herbenoemd.

Verder is ons bestuur akkoord met de vervanging van Coen van Hoogdalem (VOB) door Francien van Bohemen (VOB).

Avec

Ook heeft ons bestuur leden van Adviesgroep voordracht e-content (AVEC) herbenoemd. In 2017-2018 blijven Marja Heusschen (Bibliotheek Midden-Brabant), Hanneke van Duin (Bibliotheek Utrecht), Marijke van Egdom (Bibliotheek Zuid-Kennemerland), Peter Nugteren (de nieuwe bibliotheek) en Esther Westerveld (ProBiblio) de KB Inkoopcommissie adviseren.